Кошик
42 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Сиропи з глітером

Харчовий глітер набув великої популярності за останні роки. Його часто використовують у кондитерських виробах, як декор та прикрашання десертів, а також у напоях. Тому ми вирішили запустити лінійку власних сиропів з глітером для коктейлів під ТМ Nelli. Наші літні сиропи мають 11 смаків і чудово підійдуть для будь –якого напою, зроблять його  сяючим та привернуть увагу кожного клієнта.
Глітер 100% харчовий і не шкідливий для здоров’я.

У виготовленні продукції TM Nelli використовується виключно високоякісна натуральна сировина і натуральний цукор, що підтверджується спеціальними сертифікатами якості (ISO 9001, ISO 22000). Тільки у нас Ви можете купити сиропи TM Nelli за найдоступнішими цінами.

 Сироп - це натуральний сік або будь-який інший напій, змішаний з цукром. Сиропи дуже солодкі і прекрасно підходять, як добавка для різного роду коктейлів як алкогольних, так і безалкогольних. Сам по собі сироп дуже в'язкий, завдяки високому вмісту цукру, а на смак відповідає тим плодам, з яких зроблений. Сиропи ТМ Nelli ідеально підходять для:

·         приготування коктейлів

·         вишуканого ароматного латте, капучино, Раф-кави

·         виготовлення різних лимонадів

·         молочних напоїв і шейків

·         просочення десертів і приготування кремів

·         випікання.

Сиропи ТМ Nelli досить концентровані, тому для приготування коктейлю Вам достатньо використовувати всього 10 - 15 мл. сиропу на одну порцію напою. Термін придатності: 12місяців при t від 0 до +22 C. Широкий асортимент, яскравість, презентабельність, барвистий дизайн і сяйво глітера урізноманітнюють будь-який бар і привернуть увагу клієнтів.