Кошик
37 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Сиропи

Бажаєте купити сироп? Компанія VIGOTTI пропонує Вам придбати продукцію ТМ Emmi. У виготовленні продукції TM Emmi використовується виключно високоякісна натуральна сировина і натуральний цукор, що підтверджується спеціальними сертифікатами якості (ISO 9001, ISO 22000). Тільки у нас Ви можете купити сиропи і топінги TM Emmi за найдоступнішими цінами.

 Сироп - це натуральний сік або будь-який іншої напій, змішаний з цукром. Сиропи дуже солодкі й прекрасно підходять, як добавка для різного роду коктейлів як алкогольних, так і безалкогольних. З сиропами так само можна приготувати оригінальний чай, ароматний латте, капучино або каву. Сам по собі сироп дуже в'язкий, завдяки високому вмісту цукру, а на смак відповідає тим плодам, з яких зроблений сік. Сиропи ТМ Emmi ідеально підходять для:

·         приготування коктейлів

·         приготування холодного чаю

·         вишуканого ароматного латте, капучино, Раф-кави

·         виготовлення різних лимонадів

·         молочних напоїв і шейків

·         просочення десертів і приготування кремів

·         випікання.

Сиропи ТМ Еmmi досить концентровані, тому для приготування коктейлю Вам достатньо використовувати всього 10-20 мл. сиропу на одну порцію напою. Асортимент сиропів Emmi налічує понад 90 видів сиропів, серед них найпопулярніші і затребувані - як сироп Гренадін і сироп Бузина, сироп Блю Кюрасао й інші. Термін придатності: 18 місяців при t від 0 до +22 C. Широкий асортимент, яскравість, презентабельність і барвистий дизайн пляшок урізноманітнюють будь-який бар і привернуть увагу клієнтів.