Кошик
42 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Трав'яні чаї (суміші)

Дуже часто ті, хто всерйоз піклується про своє здоров'я, відмовляються від традиційних чаю і кави і переходять на трав'яні чаї. Мотивація проста: в «звичайному» чаї великий вміст кофеїну і таніну - речовин, що збуджують нервову систему. Інша справа старі добрі трав'яні чаї. Саме їх пили наші предки ще якихось 500 років тому, до того як справжній чай з'явився в нашій країні. Відверто кажучи, чаєм настій або відвар трав, коріння або квітів називати не можна, адже він приготовлений не з листочків чайного куща.

Треба відзначити той факт, що кожна рослина, що входить до складу трав'яних сумішей володіє тими чи іншими лікувальними властивостями, що сприятливо впливають на організм людини.

У Західній Європі, дуже серйозно відноситься до власного здоров'я, трав'яні суміші користуються величезною популярністю і використовуються не тільки в чистому вигляді, але і в якості добавок до класичним чорним і зеленим чаїв. Найбільш відомі трави, які включають до складу сумішей – це м'ята, ромашка, пелюстки троянди, меліса лимонна. У Росії такими травами завжди були іван-чай, м'ята, материнка, звіробій, чебрець, малина (ягоди і листя) і ін.