влевовправо

Фільтр-пакет L для заварювання чаю у чашці/стакані (1000 шт/уп)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
360 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (68) 343-46-00
Офіс
- +380 (98) 359-00-07техніка та сервіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фільтр-пакети для заварювання чаю власного виробництва компанії Vigotti – це конвертики, що мають прямокутну форму зі спеціальною кишенею знизу. Завдяки такій особливій конструкції Ваш чай завариться набагато краще та збереже свій смак та аромат.
Розміри фільтр-пакету L – 65х130мм з кишенею 40мм, розрахований на чашку до 500 мл.
В упаковці 1000 штук (10 уп*100 шт).
Склад фільтрувального паперу: деревне волокно (до 75%), термозварювальне волокно (до 15%), абаки волокно (до 10%). Щільність 18г\м2. Товар відповідає ГОСТу та вимогам діючого санітарного законодавства України.
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Фильтр пакеты |
| Объем | 500 мл |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Производитель | Vigotti |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 1000 шт. |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Картонная пачка |
- Цена: 360 ₴/упаковка
- Способ упаковки: Габаритні розміри вказано ящика (16 упаковок)



