влевовправо
супер цена

Фільтр-пакет XXL для заварювання чаю у заварнику/чайнику Vigotti (100 шт/уп)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
57 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (68) 343-46-00
Офіс
- +380 (98) 359-00-07техніка та сервіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фільтр-пакети для чаю власного виробництва компанії Vigotti – це конвертики, що мають прямокутну форму зі спеціальною кишенею знизу. Завдяки такій особливій конструкції Ваш чай завариться набагато краще та збереже свій смак та аромат. Розміри фільтр-пакету XXL – 75х185мм з кишенею 52мм, розрахований на чайник/заварник.
В упаковці 100 штук.
Склад фільтрувального паперу: деревне волокно (до 75%), термозварювальне волокно (до 15%), абаки волокно (до 10%). Щільність 18г\м2. Товар відповідає ГОСТу та вимогам діючого санітарного законодавства України.
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Фильтр пакеты |
| Материал | Бумага |
| Объем | 1500 мл |
| Цвет | Белый |
| Высота | 180 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Производитель | Vigotti |
| Страна производитель | Украина |
| Упаковка | Картонная пачка |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма выпуска | Картонная коробка |
- Цена: 57 ₴/упаковка
- Способ упаковки: Габаритні розміри вказані 1 ящика (50 уп)


